Catering dla firm

Catering dla firm

Wrocławska

Catering dla firm w formie przystawek, deski serów czy wędlin na zamówienie jako catering lub na miejscu – jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie do rozmowy z właścicielem lokalu!

Kontakt

Catering dla firm- Wrocław

Firmowe spotkanie, bankiet lub konferencja nie mogą odbyć się bez smacznego i jednocześnie sycącego jedzenia. Położona w sercu Wrocławia Restauracja Wrocławska w swojej ofercie oprócz  działalność restauracyjnej oraz organizacji spotkań / eventów / imprez okolicznościowych posiada także catering dla firm. Doświadczenie kucharze z największą przyjemnością przygotują menu degustacyjne, deski serów lub wędlin, a także wiele innych dań, które z pewnością zachwycą zaproszonych gości. Oferowany przez Restaurację Wrocławska catering dla firm to usługa obejmująca nie tylko przygotowanie dań, ale również ich dowóz i przygotowanie do konsumpcji. Aktualnie swój catering we Wrocławiu oferujemy, jednak nie wykluczamy również dowozu zamówionych potraw do pobliskich miejscowości (zapraszamy do rozmowy na ten temat z właścicielami lokalu). Nasza oferta cateringowa obejmuje: usługi cateringu na eventach firmowych,meczach ( strefa VIP), obsługa wydarzeń wewnętrznych w firmach i catering na konferencjach oraz wydarzeniach zorganizowanych.

Catering imprezy okolicznościowe – z Restauracją Wrocławska to możliwe

Smaczne, elegancko podane, a przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości regionalnych produktów- takie właśnie są potrawy serwowane w cateringu firmowym Restauracji Wrocławska we Wrocławiu. Specjalizujemy się w kuchni polskiej oraz przysmakach Dolnego Śląska, ale na Państwa życzenie przygotujemy dowolnie wybrane przystawki, zupy, czy też dania główne i desery. Catering firmowy wcale nie musi być zachowawczy, nasze potrawy dekorujemy z największą pasją. Szyk i elegancja idą u nas w parze z smakowitymi potrawami. Catering do firm Wrocław – od Restauracji Wrocławska.

Usługi cateringowe Restauracji Wrocławska szczególnie polecamy firmom i przedsiębiorstwom, a także organizacjom, które pragną zaskoczyć swoich gości niebanalnym menu, wyśmienitym jedzeniem oraz profesjonalną obsługą. Catering firmowy traktujemy z największą starannością, zostało to docenione przez wielu naszych klientów, którzy chętnie do nas powracają. Menu cateringowe zawsze dostosowujemy do danej okazji, a także gustu organizatora lub uczestników spotkania, szczególnie polecamy catering wigilijny. Firmy cateringowe we Wrocławiu podobnie jak i my dbają aby posiłki oraz obsługa były na jak najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu celem poznania większej ilości informacji dotyczących cateringu firmowego we Wrocławiu. Nasze rozpływające się w ustach pierożki z kaczką, a także niezwykle aromatyczny bigos czekają na swoich nowych wielbicieli!

 

 

REZERWACJE : 71 305 12 28

Swojskie produkty, zero chemii, ręcznie robione Odrzuć