Dla dwojga

Romantyczna restauracja Wrocław

Wrocławska

Wrocławska

Zastanawiasz się, gdzie udać się będąc we Wrocławiu? A może jesteś związany z tym miastem od dłuższego czasu i w Twojej głowie krąży myśl „gdzie zjeść”?

Wrocław to miasto, które ugości Cię nie tylko pięknymi widokami, ale również smaczną kuchnią. Romantyczna kolacja we Wrocławiu? Z Wrocławska Gastropub to możliwe. Wybierasz wyłącznie ekskluzywne restauracje? Wrocław oraz nasza restauracja to dobry wybór zarówno na szybką randkę, jak i bardziej nastrojowe spotkanie we dwoje. Panująca w naszych wnętrzach atmosfera sprzyja rozmowom, a także zacieśnianiu więzów.

Idealne miejsce na randkę – Wrocław kontra smaczna kuchnia

Pyszna kuchnia to gwarancja udanej randki. Zarówno podczas pierwszego, jak i kolejnych spotkań, postaw na sprawdzoną restaurację serwującą smaczne i świeże posiłki. W Wrocławskiej znajdziesz obiady domowe (Wrocław wszak z nich słynie!), niezobowiązujące propozycje lunchowe, a także wiele innych wspaniałych potraw, dzięki którym Twoje podniebienie zostanie wprowadzone w stan najwyższej przyjemności.

Na randkę możesz wybrać się do nas o każdej porze dnia. Serwujemy zróżnicowane dania kuchni polskiej, których wspólną cechą jest wyśmienity smak. Każdego dnia przygotowujemy również propozycje lunchowe, które mogą stać się pomysłem na randkę w ciągu dnia. Mnogość potraw sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Marzy Ci się kolacja dla dwojga? Wrocławska to fajna restauracja. Wrocław i jego mieszkańcy na pewno to potwierdzą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kierunek „Restauracja”- Wrocław Rynek

Znajdujemy się w najbardziej popularnym miejscu Wrocławia, czyli na wrocławskim Rynku. Nasza lokalizacja ułatwia dotarcie na randkę, bez względu na porę dnia. Będąc naszym gościem możesz bez skrępowania porozmawiać czy też po prostu miło spędzić czas z partnerem lub partnerką. Potrawy kuchni polskiej (wyśmienite pierogi z kaczką czy też tradycyjne zupy) będą miłym dodatkiem, o którym nie zapomnicie przez wiele dni, a nawet miesięcy. Wrocławska to ekskluzywna restauracja (Wrocław takiej potrzebował!), w której sztywne zasady nie obowiązują. To właśnie specjalnie dla naszych gości tworzymy atmosferę, której w danym momencie potrzebują. Romantyczna kolacja we dwoje? Świece i świeże kwiaty to akcesoria absolutnie potrzebne. Nie zapominamy również o menu rozpalającym zmysły.

Poszukiwane restauracje w rynku? Wrocław daje jedną odpowiedź: Wrocławska Gastropub!

 

mantyczna-restauracja-wroclaw/

Zobacz także:

REZERWACJE : 71 305 12 28

Swojskie produkty, zero chemii, ręcznie robione Odrzuć