Lunch

Lunch

Wrocław

Wrocławska

Lunch Wrocław

Od poniedziałku do piątku od 12:00 do 16:00 serwujemy we wrocławskim rynku dwudaniowe lunche. Więcej informacji o bieżącym menu lunchowym umieszczamy co tydzień na naszym fb:

Facebook

Menu

Menu lunch Wrocławskiej

Lunch we Wrocławskiej to idealne miejsce na spotkania biznesowe. Poniżej prezentujemy przykładowe menu lunchowe serwowane w Restauracji Wrocławska. Zapraszamy serdecznie pracowników firm we wrocławskim rynku oraz gości i grupy zorganizowane. Odwiedź nas na lunch.

 

[/col]

Lunch, czyli posiłek spożywany około południa to często nie tylko zastępstwo dla drugiego śniadania, ale również obiadu. Warto, więc by był on zarówno smaczny, jak i zbilansowany pod względem podstawowych składników odżywczych. Tego typu niezwykle pyszną propozycję lunchową posiada Restauracja Wrocławska zlokalizowana we Wrocławiu niedaleko Rynku.

Menu lunchowe – Wrocław i restauracja Wrocławska

Lunch we Wrocławiu? Odwiedź Restaurację Wrocławska i skosztuj aromatycznego, składającego się z dwóch dań lunchu. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 16 możesz zasmakować w kuchni polskiej odtwarzanej z tradycyjnych, dolnośląskich receptur. Wrocławski lunch, dzięki temu nabiera zgoła odmiennego charakteru! We Wrocławiu menu lunchowe po prostu bije wszystkie inne propozycje na głowę.

Gdzie zjeść lunch we Wrocławiu?

Zarówno turyści, jak i mieszkańcy Wrocławia każdego dnia mogą zakosztować prawdziwych dolnośląskich przysmaków w Restauracji Wrocławska. W samo południe rozpoczyna się serwowanie lunchu, który podbija podniebienia najwykwintniejszych smakoszy. Każdego dnia oprócz podstawowych propozycji nawiązujących do kuchni polskiej, kucharz przygotowuje również tzw. Danie Szefa Kuchni stanowiące nowoczesną wariację na temat tradycyjnych kulinariów Dolnego Śląska.

Smaczny lunch – wrocławski rynek

Menu lunchowe Wrocławskiej Restauracji w szczególności polecamy turystom, pracownikom pobliskich firm i przedsiębiorstw, a także tym, którzy chcą zjeść jak u babci. Tradycyjne receptury sprawiają, że nasz lunch we Wrocławiu będzie smakował tak samo ja w domu rodzinnym lub u naszej ukochanej babci. Spróbuj sam! Smacznego.

REZERWACJE : 71 305 12 28

Swojskie produkty, zero chemii, ręcznie robione Odrzuć