Wigilia firmowa

Wigilia firmowa

Wrocławska

Wigilia firmowa? Kolacja Wigilijna? Poszukujesz lokalu na organizację wigilii firmowej w sercu Wrocławia? Świetnie trafiłeś oferujemy organizację Wigilii na dwóch salach lub catering wigilijny.

Zapraszamy serdecznie do rozmowy z właścicielem lokalu!

 

Kontakt

Wigilia firmowa- Restauracja Wrocławska

Grudzień to czas, w którym chętniej niż podczas innych pór roku, spotykamy się nie tylko w gronie rodziny, ale również z współpracownikami. Zbliżająca się Wigilia oraz święta Bożego Narodzenia są okresem przepełnionym miłością, którą pragniemy dzielić się z innymi. Wigilia firmowa (nazywana równie często spotkaniem opłatkowym, kolacją firmowa) jest doskonałym momentem na zacieśnienie więzi z innymi pracownikami, a także poznanie wszystkich pracowników przez szefa lub szefową.

Zlokalizowana w sercu Wrocławia Restauracja Wrocławska pragnie Państwa zaprosić w tym ostatnim miesiącu odchodzącego roku na wspólne spotkanie wigilijne, które z największą przyjemnością zorganizujemy w jednej z posiadanych przez nas sal restauracyjnych. We wspólnym gronie będziemy mieli szansę nie tylko rozsmakować się w kulinariach Dolnego Śląska (a także całej Polski!), ale również porozmawiać z pracownikami, dla których w przeciągu roku nie mamy zbyt wiele czasu. Kameralna lub też odbywająca się w większym gronie Wigilia firmowa ( Wrocław) jest również doskonałym czasem na wręczenie pracownikom drobnych prezentów, które przypomną o sobie podczas kolacji wigilijnej spędzanej w gronie najbliższej rodziny.

Wigilia pracownicza, zdecydowanie w Restauracji Wrocławska

Smaczne potrawy, unoszący się wokół zapach suszonych grzybów, a także cicho sącząca się świąteczna muzyka to tylko jeden z scenariuszy firmowej Wigilii, który dla Państwa przygotowaliśmy. Nasze sale mogą rozbrzmieć regionalnymi pastorałkami, a na stole mogą pojawić się nie tylko wigilijne potrawy. Organizowana przez Państwa wigilia firmowa, menu może mieć przystosowane nie tylko do przyjętych ogólnie konwenansów, ale również  upodobań jej uczestników. Z największą przyjemnością przygotujemy rozpływające się w ustach domowe jedzenie, które zachwyci podniebienie każdego!

Poszukują Państwo miejsca, w którym atmosfera nie jest napięta, a współpracownicy będą mogli się rozluźnić? Wigilia firmowa w Restauracji Wrocławska będzie taka jaką ją sobie Państwo tylko wymarzą! Z największą przyjemnością staniemy się częścią tego wyjątkowego czasu.

Jeżeli jednak posiadają Państwo własne miejsce, w którym chcieliby zorganizować spotkanie wigilijne, również pomożemy. Z chęcią zajmiemy się cateringiem firmowej Wigilii. Ciepłe, przygotowane z regionalnych składników dania będą na Państwa czekać o wyznaczonej porze.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu poznania większej ilości szczegółów dotyczących spotkania wigilijnego dla firm na terenie Wrocławia.

REZERWACJE : 71 305 12 28

Swojskie produkty, zero chemii, ręcznie robione Odrzuć