Dobre jedzenie – Wrocławska


Dobre jedzenie – Wrocławska

Niejednokrotnie zastanawiamy się nad miejscem na obiad czy kolację, do którego możemy zabrać znajomych czy rodzinę, mając nadzieję na przytulną restauracje, obsługę na wysokim poziomie, a przede wszystkim smaczne jedzenie w dobrej lokalizacji. Odwiedzając tę stronę, a co za tym idzie naszą restauracje, obiecujemy spełnić wszystkie powyższe założenia.

Rynek Wrocław – tu można dobrze zjeść

Idealna lokalizacja Wrocławskiej umożliwia połączenie zwiedzania miasta z bardzo miłym i smacznym przystankiem. Urokliwa uliczka przy rynku we Wrocławiu plus klimatyczny wystrój naszej trzy poziomowej restauracji tworzy niesamowitą atmosferę, plasując nas bardzo wysoko w rankingu ciekawych restauracji w stolicy Dolnego Śląska. Jest to zarówno fantastyczna oferta dla turystów naszego pięknego miasta, którzy zwiedzanie rynku oraz innych atrakcji miasta mogą, a nawet powinni połączyć z wizytą we Wrocławskiej. Natomiast miejscowi, niezależnie z jakiej części Wrocławia mają bardzo dogodny dojazd, ponieważ powszechnie wiadomo, że wszystkie drogi prowadzą do … rynku.

Często wieczorami spacerujemy po mieście planując kolacje, natomiast nie przychodzi nam do głowy miejsce, gdzie możemy z całkowitą pewnością przyjść na smaczne jedzenie. Wrocławiu¬? Sprostamy waszym oczekiwaniom. Przestronna, trzypoziomowa restauracja, idealna na kameralną wizytę, a także na rezerwację. Jesteśmy w stanie zapewnić bardzo dużo, co czyni nas jedną z najlepszych restauracji we Wrocławiu, a słyszeliśmy nawet opinie, że najlepszą. Nie warto zwlekać, zachęcamy do odwiedzenia

Dobre jedzenie ? Jesteśmy!

Wychodzimy z założenia, że warto kultywować polską oraz naszą regionalną, czyli wrocławską kuchnię. W swojej ofercie mamy naprawdę smaczne jedzenie. Zacznijmy od dań regionalnych. Niezwykle ciekawy i intrygujący bigos wrocławski, na którego odmienność od klasycznego, staropolskiego( który również posiadamy w menu) wpływa czerwona kapusta, z domieszką czerwonego wina oraz suszonych owoców, powinien być jednym z obowiązków dla ludzi odwiedzających Wrocław. Przygotowywana według przedwojennej receptury zupa rakowa pozwoli Wam poznać smaki starego Wrocławia. Ciągle mówimy o dobrym jedzeniu, więc nie możemy zapomnieć o schabowym wrocławskim, który zachowując swą tradycyjność, jednocześnie posiada innowacyjność w postaci delikatnego, dodającego niepowtarzalny smak, sera łomnickiego.
Tradycyjne, polskie kluski śląskie zna prawdopodobnie każdy. Oczywiście posiadamy takowe w karcie. Jednak czy ktoś kiedyś słyszał o kluskach wrocławskich? Jeśli nie to zapraszamy do najlepszej restauracji w rynku, czyli do Wrocławskiej. Co więcej można połączyć poznanie tajemnicy klusek ze zwiedzaniem, ponieważ warto we Wrocławiu odwiedzić przed lub po wizycie w naszej restauracji Bramę Kluskową. Tajemnice o tym, czym się różnią od śląskich zdradzimy jednak dopiero w trakcie wizyty we Wrocławskiej, do czego gorąco zachęcamy. Jesteśmy również bardzo otwarci na dania sezonowe. Jako, że przyroda o każdej porze roku bogata jest w inne obfitości, jesteśmy elastyczni i często dodajemy do karty potrawy składające się z sezonowych składników. Wprowadzamy grzyby, zmieniamy w karcie owoce, dostosowujemy się do temperatury na zewnątrz oferując przeróżne napoje. W chłodne dni niezastąpiona jest herbata zimowa oraz napar z imbiru, natomiast lato to czas idealnie schłodzonej lemoniady.

Jeżeli jesteś we Wrocławiu, przyjeżdzasz zwiedzać bądź tu mieszkasz i szukasz miejsca z dobrym jedzeniem w rynku, Restauracja Wrocławska jest najlepszym miejscem do tego, aby poznać nowe smaki, porozkoszować się tradycyjną polską i wrocławską kuchnią. Serdecznie zapraszamy!

KUCHNIA WE WROCŁAWSKIEJ

Prosta karta, dania inspirowane kuchnią Dolnego Śląska i starannie dobrane składniki pochodzące od regionalnych producentów.

To nasz przepis na Państwa wyjątkowy czas spędzony w naszej restauracji.

REZERWACJE:

71 305 12 28